طراحی اپلیکیشن

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی و ساخت اپلیکیشن

طراحی و ساخت اپلیکیشن های اندروید و ios و ویندوز

اپلیکیشن ios - ساخت اپلیکیشن ios
اپلیکیشن اندروید - ساخت اپلیکیشن اندروید

چرا اپلیکیشن ؟!

یک سوال اساسی و مهم ! چرا اپلیکیشن ؟! شما در طول روز چند بار از اپلیکیشن ها استفاده می کنید ؟! استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی برای رفع نیاز های اساسی و مهم زندگیتون ! استفاده از اپلیکیشن مشابه اسنپ یا تپسی برای حمل و نقل و یا سایت فروش تخفیف گروهی پارسیان آفر ! استفاده از اپلیکیشن مشابه دیوار یا شیپور برای خرید و فروش ! درواقع امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دنیای اینترنت کمتر کسی رو میبینید که تمایل داشته باشه به خرید های حضوری.تلفن های همراه بسیار این روند کاری را تغییر داده اند و به دنبال آن فضای کسب و کار ها تغییر های بزرگی کرده.امروزه برای هر کسب و کاری وجود یک وب سایت معتبر و حرفه ای الزامیست و مسئله اپلیکیشن در چندین سال آینده نیز به همین روال خواهد شد. امروزه همه کسب و کارهایی به نوعی خدمات و یا کالاهایی را ارائه میدهند، وجود یک اپلیکیشن حرفه ای باعث رونق چندین برابری فضای کاری می شود.

چرا نیاز به اپلیکیشن داریم ؟!

بدون محدودیت با مشتریان خود در ارتباط باشید

بازاریابی در روش های متنوعی فراهم خواهد شد

یک کانال بازاریابی مستقیم بین شما و مشتری ایجاد خواهد شد

به دیجیتال شدن کسب و کار و رشد آن کمک خواهد کرد

اپلیکیشن - طراحی اپلیکیشن - ساخت اپلیکیشن

مراحل طراحی اپلیکیشن

گروه فنی و مهندسی ققنوس تک در شش مرحله اقدام به ساخت اپلیکیشن شما می نماید
اپلیکیشن - طراحی اپلیکیشن - ساخت اپلیکیشن

مراحل سفارش دهی ساخت اپلیکیشن موبایل

بنا به تجربه چند ساله گروه فنی و مهندسی ققنوس تک در زمینه های مختلف و پروژه های متنوع،عموما دو فاکتور اساسی برای کارفرمایان محترم حائز اهمیت است؛ 1-قیمت 2-زمان انجام کار.اصولا در بین همه پروژه های مختلف نرم افزاری این دو فاکتور بسیار حائز اهمیت است.نکته ای که در این بین باید به آن توجه کنیم این است که برای تعیین این دو پارامتر مهم نیاز به تحقیق و گفتگو های متعددی است.درصورتی که خیلی از شرکت های نرم افزاری قیمت اپلیکیشن ها را بصورت دقیق مشخص می کنند.به همین دلیل شما باید این نکته را متوجه باشید برای انجام یک پروژه نرم افزاری در هر ابعادی،نیاز است که مراحل نیاز سنجی،آزمایش و ساخت بصورت دقیق بررسی شود و پس از آن قیمت و زمان دقیق مشخص شود.برای مشخص کردن این موضوع مهم بایستی 5 گام اساسی و مهم بین شرکت نرم افزاری و کارفرما برداشته شود؛

1-تکمیل فایل داکیومنت یا پروپزال

1-تکمیل فایل داکیومنت یا پروپزال

در ابتدای پروژه کارفرمای محترم بایستی یک فایل داکیومنت یا پروپزال از ویژگی هایی اپلیکیشن برای شرکت آماده کند.ویژگی هایی اپلیکیشن می تواند شامل حالت تعاملی اپ،ویژگی های ظاهری،حالت های مختلف و … باشد.

2-جلسات فنی با شرکت ققنوس تک

2-جلسات فنی با شرکت ققنوس تک

پس از تکمیل فایل داکیومنت جلسات فنی و تخصصی با ققنوس تک برگذار می شود و همه ویژگی های مطرح شده در داکیومنت بصورت کامل بررسی شده.پس از اولین جلسه از طرف ققنوس تک یک بازه قیمتی برای اپ موردنظر بیان می شود.

3-طراحی نمونه اولیه یا prototype

3-طراحی نمونه اولیه یا prototype

نمونه اولیه یا prototype یکی از مهم ترین بخش های کار محسوب می شود چرا که همه ویژگی های ظاهری و تعاملی اپلیکیشن در آن دخیل است.در این مرحله شما می توانید درباره همه موارد اپلیکیشن بصورت کامل نظر دهید.

 
4-بررسی زیرساخت های مورد نیاز

4-بررسی زیرساخت های مورد نیاز

پس از تکمیل نمونه اولیه و آزمایش اپلیکیشن،شروع به بررسی زیر ساخت های مورد نیاز برای طراحی اپلیکیشن پرداخته.در این قسمت تکنولوژی های مورد نیاز برای ساخت اپ انتخاب می شود.مانند ساخت پنل ادمین با laravel  و …

5-تعیین هزنیه و زمان - بررسی موضوعات قرار داد

5-تعیین هزنیه و زمان - بررسی موضوعات قرار داد

پس از تعیین تکنولوژی و زیر ساخت مورد نیاز،گروه فنی و مهندسی ققنوس تک برای کارفرما داکیومنتی را مبتنی بر هزینه،زمان و تکنولوژی ساخت اپلیکیشن ارسال میکند و پس از آن راجب جزئیات قرار داد صحبت می کنیم.


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه فنی و مهندسی ققنوس تک میباشد.