طراحی وب سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

طراحی وب سایت ققنوس تک

اگر نیاز به طراحی سایت و ارتقاء کسب و کار خود دارید، پیشنهاد میکنیم که محتویات این صفحه را به صورت کامل مطالعه نمایید تا بتوانید با دید بهتری تصمیم گیری نمایید .

طراحی وب سایت - طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی وب سایت حرفه ای در کرج و تهران

 

      چرا باید وب سایت داشته باشیم؟!!!

آیا می دانید چرا باید هر شرکتی و یا فروشگاهی و یا ارائه دهندگان هر نوع خدماتی سایت داشته باشند؟

زمانی بود افراد از طریق مراجعه حضوری و یا روزنامه های کثیرالانتشار به دنبال کالا، محصول، خدمات ، شرکت و ... بودند!

امروزه در دنیای فناوری و اینترنت ، شاید نزدیک و حتی بیشتر از 50 درصد این افراد با مراجعه به سایت ها و سرچ در اینترنت و گوگل، بدون  دردسر به دنبال هدف خود می گردند. با توجه به اینکه آنها به این طریق امکان مقایسه و محدوده ی بیشتری را دارند این آمار روز به روز در حال افزایش است.

دنیای فناوری و اینترنت به کمک شما آمده تا در معرفی ، ارتقاء و رونق هر چه سریعتر و بیشتر کسب و کار ، شما را یاری کند و طراحان سایت برای رسیدن به این مهم نقشی اساسی دارند.

ققنوس تک با ارائه مشاوره دقیق و آنالیز زمینه ی کاری شما، پیشنهاداتی راه گشا و مطمئن را به شما خواهد داد تا بتوانید نسبت به هزینه ای که برای داشتن سایت می کنید، بتوانید چندین برابر آنرا درآمد کسب کنید.

طراحی سایت لازم است از لحاظ گرافیکی و فنی سطح بالایی داشته باشد. ما با رعایت آخرین استانداردهای سئو و طراحی سایت ، سایت معتبری را برای شما طراحی میکنیم که جایگاه مناسبی را موتورهای جستجو برای شما به ارمغان آورد.

باعث افتخار ما خواهد بود تا مجری و مشاور شما در حوزه بازاریابی اینترنتی باشیم و در رشد و پیشرفت تجارت شما سهیم باشیم.

هدف اصلی ققنوس تک رساندن مشتریان خود به اهداف و پیشرفت تجارت آنان است.


آموزش و پشتیبانی سایت

محتوای سایتهای داینامیک بعد از طراحی، توسط افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت محتوای سایت را داشته باشند قابل تغییر است در اینگونه از سایتها ابتدا اسکلت سایت توسط طراح ایجاد می‌شود و سپس محتوا توسط مدیران سایت‌ها تغییر می‌کند.

پس از تکمیل فرایند طراحی سایت توسط ققنوس تک و تحویل آن ، با در اختیار قرار دادن یک پنل مدیریتی برای سایت شما نحوه مدیریت سایت را به شما به صورت حضوری یا غیرحضوری و کاملا رایگان آموزش می دهیم.

 

یکی از مزیتهای طراحی سایت توسط ققنوس تک پشتیبانی فنی رایگان به مدت یکسال برای مشتریان خود است.

 

زمانیکه طراحی سایت شما به پایان می رسد از این به بعد، تعهد ما شروع می شود، به جرات می توان گفت که پشتیبانی و بروزرسانی سایت به اندازه طراحی سایت مهم و ضروری است. چرا که وب سایت شما به منزله ویترین کاری شماست. پایان طراحی سایت، شروع خدمات پشتیبانی بوده و برای رونق دهی به کسب و کار شما و همچنین حل مشکلات وب سایت به پشتیبانی سایت نیاز مبرمی خواهید داشت . ققنوس تک  سریعترین و با کیفیت ترین خدمات پشتیبانی وب سایت را برایتان ارائه خواهد داد.

طراحی سایت - طراحی حرفه ای سایت
چه نکاتی را برای طراحی وب سایت باید در نظر بگیریم
طراحی زیبا و منحصر به فرد

ارائه سایتی با طراحی زیبا برای جذب حداکثر کاربران و متناسب با اصول طراحی روز دنیا

کیفیت و کارایی
امکانات کاربری و مدیریت
امنیت وب سایت
آموزش کاربردی پشتیبانی سایت

نمایش وب سایت بر روی تمامی دستگاه ها (Responsive Design)

طراحی وب سایت به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive) باعث می‌شود تا کاربران وب سایت بتوانند بدون وابستگی به نوع دستگاه خود و یا سایز نمایشگر، وب سایت طراحی شده را مرور و از امکانات آن بهره مند شوند. این نوع طراحی موجب در دسترس بودن همیشه ی وبسایت خواهد گشت که نتیجه ی آن افزایش کاربران وب سایت نیز خواهد بود.

کلیه سایتهایی که توسط ققنوس تک طراحی میشود، کاملا رسپانسیو هستند و با تمامی نمایشگرهایی که میتوان سایت را مشاهده کرد، سازگاری دارند.

طراحی سایت - طراحی سایت ریسپانسیو

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه فنی و مهندسی ققنوس تک میباشد.